קבוצת שני שניר - הארגון המוביל בישראל לשיווק ומכירות במיקור חוץ

 

 ניהול משא ומתן - מיומנות ייחודית 

משא ומתן הוא תהליך עסקי חשוב אשר דורש מיומנות רבה מכל אחד מאיתנו כמעט בכל תהליך במהלך חיינו. 

במידה והמשא ומתן נעשה בצורה טובה ומקצועית הוא יאפשר לנו להשיג יעדים עסקיים טובים יותר, חסכון במשאבים ושמירה על מערכת יחסים טובה עם הצד השני איתו אתם מנהלים דיאלוג לאורך זמן רב.

עלינו לזכור כי יכולתכם האישית בזמן ניהול משא ומתן, כמיומנות בסיסית וניהולית משפיעה רבות על אחרים בנושאים חשובים כמו מכירת אסטרטגיה שיווקית, רעיונות אפקטיביים לשיפור ותהליכים מול ממונים או עמיתים בחברה .

אנו מאמינים כי בקבוצת שני שניר נוכל ללמד אתכם כיצד לשפר ממשקים קיימים וליצור עבורכם פתרונות יצירתיים, כמו הסכמי עבודה טובים יותר מול וועדי עובדים, שותפויות עסקיות או שיפור תנאים קיימים.

במידה וניהלתם משא ומתן טוב תוכלו לנהל ולשפר דרכי מכירה, שיווק ורכש בכל התחומים הרלוונטיים לתחום הפעילות של הארגון שלכם  וכך להוביל לשינוי הדרוש לכם ולהמשך בו תוכלו לדעת לתכנן  טוב יותר ולהתמודד עם ממשקים שונים הניצבים מולכם תוך מניעת קונפליקטים עתידיים.

עליכם לזכור מספר פרמטרים על מנת לנהל משא ומתן בצורה יעילה:
ראשית, עליכם לדעת שצריכה להיות לכם  הכרות טובה מראש ומוכנות אל מול הצד היריב. זכרו כי עליכם להכין שיעורי בית וחומר רקע על הצד היריב.

שנית, יש לזכור שהצד המגיע למשא ומתן צריך להגיע מעמדת פתיחה גבוהה עם ציפיות ריאליות  תוך מודעות מלאה והגדרת קווים אדומים מראש, יש צורך להגיע עם חומרים אינפורמטיביים מוכנים, ועם מסמכים מאורגנים שהכנתם מבעוד מועד.

בהמשך התהליך, חברתנו תקנה לכם כלים לבניית אמון והכרות עם אלמנטים שונים במשא ומתן כך שתדעו  לנהל משא ומתן פנים ארגוני מול כפיפים, מנהלים ועמיתים בחברה, ללא ויתורים מיותרים. ביכולתה של חברתנו להקנות  לכם כלים יעילים יותר ודרכים חדשות להתמודדות עם מכשולים והתנגדויות העומדים מולכם, ולאפשר לכם לנהל משא ומתן תוך כדי ניהול מערכות יחסים ארוכות טווח.

עבודה עצמית על צרכים קוגניטיביים ורגשיים בזמן המשא ומתן היא גם פרמטר שעליכם לקחת בחשבון, ולעבוד עליו. יועצים עסקיים מטעמנו יוכלו לייעץ וללוות אתכם בשעת הצורך ולתת לכם את ההכשרה הטובה והמקיפה  ביותר בתחום ניהול המשא המתן אותו אתם צריכים ובכך להגיע לתוצאות האפקטיביות ביותר עבורכם בפרק זמן מינימאלי.

מאת:

 
מנכ"ל קבוצת "שני-שניר", המתמחה במתן פתרונות שיווק ומכירה ייחודיים עבור ארגונים גדולים ציבוריים ופרטיים, בעל מוניטין של למעלה מ- 20 שנה בתחום השיווק במיקור חוץ. avis@shanisnir.co.il

 

 

 

 

 

 

 קבוצת שני שניר - הארגון המוביל בישראל לשיווק ומכירות במיקור חוץ 

Tel:    1-800-33-00-13    l     Fax:   03-7256147   l   Email: contact@shanisnir.co.il    

      כל הזכויות שמורות  ©  2012